PROJEKTNI DAN U SRDOČIMA
Autor: Violeta Odorčić, 30. 5. 2014.

U ponedjeljak, dana 26. 5. 2014. s početkom u 11:30 sati, održao se Projektni dan u školskoj sportskoj dvorani. Zamišljen je kao Smotra svih projekata koji su se realizirali tijekom godine. 5.,6., i 7. razredni odjeli uključeni u  program Trening Životnih Vještina (slike možete pogledati u našoj foto-galeriji) predstavljali su završne Projekte i to:

Učenici 5.a razrednog odjela prezentirali su temu na plakatu „Nije svaka dobra reklama i dobar proizvod“, provoditelj radionica Radmila Šušnjar.

Učenici 5.b razrednog odjela otpjevali su himnu TŽV-a pod nazivom „Loše navike“, provoditelj radionica Saša Jereminov.

Učenici 5.c razrednog odjela snimili su film pod nazivom „Možemo bolje“, provoditelj radionica Ankica Babić.

Učenici 5.d razrednog odjela prezentirali su recital pod nazivom „Budi pozitiva“ uz pratnju violine, provoditelj radionica Danijela Jereminov.

Učenici 6.a razrednog odjela izradili su straničnik (bookmark – plakat s obrazloženjem), provoditelj radionica Gea Srdoč.

Učenici 6.b razrednog odjel  prikazali su PP Prezentaciju – oslikavanje zida škole pod nazivom „Gradimo prijateljstvo“, provoditelj radionica Ivana Dužević

Učenici 6.c razrednog odjela  također su se predstavili sa  PP prezentacijom, TŽV Logo, provoditelj radionica Loretta Ćiković.

Učenici 6.d razrednog odjela  predstavili su „Stablo TŽV-a“ – oslikavanje zida, provoditelj radionice Nina Jerković.

Učenici 7.a razrednog odjela  imali su plakat kojeg su popratili recitalom pod nazivom „Živimo zdravo jer mislimo svojom glavom“, provoditelj radionica Danica Kovačić.

Učenici 7.b razrednog odjela izradili su plakat pod nazivom „Zaigrani logo 7.b“ koji je popraćen izvješćem nekolicine učenika, provoditelj radionica Ksenija Spetić.

Učenici 7.c razrednog odjela predstavili su se PP prezentacijom „S Lanom kroz radionice TŽV-a“ -  motivacijske priče, provoditelj radionica Ana Babić.

Prikazani su i projekti škole i to:

1. Stručna ekskurzija u Italiju – u  razdoblju od 15. – 18. Svibnja 2014. organiziran je izlet u Italiju  pod vodstvom profesorice Ane Babić, gdje su posjetili Veronu, Gardaland i Safari. O tome su kroz PP prezentaciju izvijestili učenici 6.c razreda: Lovro Žic, Vjeran Hrvatin i Edi Prodan.
  1. Stručna ekskurzija u London - u travnju 2014. godine organiziran je i izlet u London pod vodstvom profesorica Nine Jerković i Danijele Jereminov, koji je također kroz PP prezentaciju predstavila učenica 7.b razrednog odjela Dora Lušić.
  1. Projekt „Sve boje naše knjižnice“ knjižničarsko – novinarske grupe pod vodstvom školske knjižničarke Anje Lebarić, predstavljen je kroz PP prezentaciju, a predstavile su ga učenice 5.d razrednog odjela Rafaela Jurman i Larisa Bušić – Stilin.

Na kraju programa učenici 8.b razrednog odjela  izveli su  točku iznenađenja, a nakon toga učenici 8.a i 8.c razrednog odjela pozdravili su nas sa pjesmom.

Koordinator i voditelj programa psihologinja škole Nataša Buzarinov.