Poziv na sudjelovanje u projektu "Play Attention Gradionice" za djecu i mlade s deficitom pažnje i poremećajem hiperaktivnosti
Autor: Sanjin Vukušić, 20. 9. 2016.

Udruga Buđenje – podružnica Rijeka uz financijsku potporu Grada Rijeka, Odjela gradske uprave za zdravstvo i socijalnu skrb nudi kvalitetnu, inovativnu mogućnost za poboljšanje kvalitete života djece s ADHD-om (poremećaj hiperaktivnosti i deficit pažnje), a koja imaju prebivalište na prostoru grada Rijeke. Zahvaljujući financijskim sredstvima Grada Rijeke ovaj program je za sudionike potpuno besplatan!

Sudionicima osiguravaju ugodnu i opuštenu atmosferu, podršku i prihvaćanje, druženje, zabavu, ali i jačanje socijalnih vještina te koncentracije i pažnje. Projekt vodi ekipa voditeljica odgovarajućih stručnih profila te educirani volonteri.

Uvjereni smo da i u Školi Srdoči postoje djeca kojoj je potrebna podrška u nošenju s emocionalnim, socijalnim i obrazovnim teškoćama uzrokovanim ADHD-om. Provođenjem ovog projekta želi se podržati djecu s ADHD-om da što bolje funkcioniraju u svim životnim sustavima, pa tako i u školskom sustavu. Samo uz međusobnu suradnju mogu se postići promjene i pružiti sustavna podrška djeci s ADHD-om.

Cilj  je  poticanje pozitivnog rasta i razvoja djece s ADHD-om te pružanje adekvatne potpore u nošenju s njihovim svakodnevnim životnim izazovima.

Ukoliko se želite dodatno informirati o projektu kontaktirajte nas na broj: 099/ 215 0880.

U prilogu se nalaze dodatni podaci o ovom projektu.

Unaprijed Vam zahvaljujemo i veselimo se zajedničkoj suradnji!

BUĐENJE – Udruga za razumijevanje ADHD-a

Podružnica Rijeka , Mihanovićeva 1B, 51000 Rijeka