Novi broj Srdočkog pulsa!
Autor: Petra Babić, 18. 6. 2021.

Dragi učenici, učitelji i roditelji,

s ponosom vam predstavljamo novi broj našega školskoga lista „Srdočki puls“.

Iako je iza nas iznimno teška i zahtjevna godina, naši učenici, njihovi učitelji i mentori dali su sve od sebe da se usvoje predviđeni ishodi iz godišnjeg izvedbenog kurikuluma. Osim predviđenoga programa, naši su učitelji sa svojim učenicima ostvarili i čitav niz dodatnih aktivnosti koje vam ovim putem želimo prezentirati. U tom smislu, novi digitalni i multimedijalni broj „Srdočkoga pulsa“ predstavlja svojevrsni otklon od prijašnjih izdanja u kojima je naglasak bio na dokumentiranju života naše škole. Ovakav format u kojem smo osim tekstova i fotografija mogli prikazati i naše audio i vdeo uratke, pružio nam je mogućnost da vam predstavimo većinu naših aktivnosti u cijelosti. Osim projekta i radova učenika, već tradicionalno, nastojali smo predstaviti naša postignuća i uspjehe.

Ovim putem uredništvo lista se želi zahvaliti svim učenicima i njihovim mentorima koji su svojim doprinosom pomogli stvaranju lista te poziva sve zainteresirane na daljnju suradnju. Naime, naš list nije gotova priča. Digitalni format nam omogućuje da naš list i dalje nadograđujemo drugim kvalitetnim  radovima koji možda nisu zastupljeni u ovom broju.

Urednice lista: Antonija Strika i Petra Radošević

Uživajte u čitanju našega lista koji se nalazi na sljedećoj poveznici: Srdočki puls