« Ožujak 2024 »

Obavijest o početku nastave
Autor: Nensi Čargonja Košuta, 3. 9. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo vas da redovna nastava za sve učenike započinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine.

Učenici trebaju doći u školu prema sljedećem rasporedu:

• Od 2. do 4. razreda  u 9:00 sati
  • Od 5. do 8. razreda u 11:00 sati

Raspored ulazaka u školu:

- vrijedi za prvi dan nastave i sve do opoziva –

• Svi razredni odjeli 1. razreda ulaze/izlaze  na ulaz u starom dijelu škole
  • Svi razredni odjeli 2. razreda ulaze/izlaze sjeverni glavni ulaz u školu – ulaz uz stepenice iz pravca školskog igrališta
  • Svi razredni odjeli 3. razreda ulaze/izlaz glavni južni ulaz u školu – ulaz s glavne ceste iz ulice Ante Modrušana
  • 5.b, 5.d, 7.c razredni odjeli ulaze/izlaze  na ulaz u starom dijelu škole
  • Svi razredni odjeli 4. razreda ulaze/izlaze nA protupožarni ulaz u školu – neposredno uz glavni ulaz u dvoranu
  • Svi razredni odjeli 8. razreda ulaze/izlaze na ulaz u suterenu
  • 5.c, 6.b, 7.d razredni odjeli ulaze/izlaze  na južni glavni ulaz u školu – ulaz s glavne ceste iz ulice Ante Modrušana
  • 7.a, 6.c , 7.b razredni odjeli ulaze/izlaze na sjeverni glavni ulaz u školu – ulaz iz pravca školskog igrališta
  • 4.d, 5.a , 6.a, 6.d razredni odjeli ulaze/izlaze na protupožarni ulaz u školu – neposredno uz glavni ulaz u dvoranu

Učenike će na ulazu čekati dežurni učitelji koji im predaju prvi nastavni sat i povesti hodnikom do učionice.

Učenici ulaze na ulaze prema rasporedu i pridržavajući se označenog smjera kretanja do svoje učionice.

Mole se učenici da se u vrijeme neposredno pred ulaz u školu pridržavaju mjera socijalnog distanciranja, pričekaju učitelja i odmah po dolasku učitelja upute u razrede.

Kod ulaska u školu svaki učenik obavezno mora dezinficirati potplate obuće i ruke.

Prvog radnog dana svi učenici (osim prvog razreda) će u školi će boraviti 2 školska sata (nije obvezno nositi školsku torbu) tijekom kojega će dobiti sve potrebne upute s predviđenim epidemiološkim mjerama.

Podsjećamo učenike od 5. do 8. razreda da su u školu obavezni doći s maskama te da će u školi dobiti 2 komada maskica.

Prilikom ulaska u školu učenici su obavezni dezinficirati obuću i oprati/dezinficirati ruke.

Svečani prijam učenika prvog razreda bit će u 18:30 sati na školskom igralištu. U slučaju ružnog vremena svečana prozivka će se održati u školskoj dvorani.

Važna napomena: U nastavku (prilogu) obavezno pogledajte i preuzmite niz dokumenata u svezi aktualne epidemiološke situacije i preporuka nadležnih tijela.

Stručna služba škole