« Ožujak 2024 »

Obavijest o testiranju budućih prvašića
Autor: Nensi Čargonja Košuta, 12. 4. 2021.

Poštovani roditelji/skrbnici budućih prvašića,

obavještavamo vas da će se psihologijska testiranja spremnosti za školu održati u prostorijama škole prema predviđenom rasporedu, odnosno u  terminu koji ste dobili prilikom prijave za upis u 1. razred.

Djeca moraju doći u pratnji samo jednog roditelja i čekati ispred glavnog ulaza u školu, te će ih u dogovoreno vrijeme preuzeti psihologinja i odvesti u pripremljenu prostoriju.

Prema preporuci bilo bi poželjno da djeca i roditelji nose zaštitne maske  te da poštuju socijalnu distancu i ostale epidemiološke mjere.

Mole se roditelji da sa sobom ponesu, ukoliko posjeduju, mišljenje predškolske ustanove (vrtića) za dijete te kemijsku olovku zbog potreba ispunjavanja upitnika. Djeca će pribor za pisanje dobiti u školi.

Obaviještavaju se roditelji da u skladu s preporukama HZJZ:

• ne dolaze u pratnji djeteta ako imaju simptome respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa), ako im je izrečena mjera samoizolacije ili ako imaju saznanja da su zaraženi  COVID-19
  • ne dovode dijete u ustanovu ako dijete ima simptome respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa), ako ima izrečenu mjeru samoizolacije ili ako je dijete zaraženo COVID-19.

U slučaju da, zbog navedenog, dijete nije u mogućnosti  pristupiti dogovorenom terminu, molimo vas da nas obavijestite kako bismo mogli dogovoriti novi datum testiranja.

Za bilo kakva dodatna pitanja stojimo vam na raspolaganju.

Možete nam se obratiti mailom na ossrdoci@gmail.com ili na broj telefona 051/625-950.

Hvala na razumijevanju.

Stručna služba škole