« Svibanj 2024 »

Obavijest i poziv roditeljima o preuzimanju izgubljenih stvari
Autor: Nensi Čargonja Košuta, 7. 10. 2023.

Poštovani roditelji!

Ovim putem vam želimo skrenuti pozornost da učenici u proteklom periodu sve češće ostavljaju i zagubljuju svoje osobne stvari u školi.

Unatoč tome da se naše spremačice izrazito trude sve pronađeno (kišobrane, majice, opremu za TZK, jakne pa čak i tenisice) prvih nekoliko dana ostaviti na vidljivom mjestu (na panoima ili klupicama na glavnom ulazu, pri ulazu u sportsku dvoranu i sl.) svjedoci smo da učenici iznimno rijetko traže ono što su izgubili te da ponekad čak nisu svjesni ni da je ono što im učitelj vraća (jer on prepozna nečiju jaknu ili majicu) njihovo i odbijaju to uzeti natrag.

S obzirom da je situacija u posljednje vrijeme izmakla kontroli i da je količina izgubljenih - pronađenih stvari doista količinski postala prevelika za skladištenje u školi ovim vas putem molimo da pregledate fotomaterijal u nastavku te ako prepoznate išta od stvari vašeg djeteta, svakako dođete u školu i isto zatražite i preuzmete.

Cjelokupnu galeriju pogledajte nakon što kliknete na gumb opširnije ispod teksta.

Rok za preuzimanje je do kraja listopada, a nakon toga sve uskladištene stvari bit će donirane Hrvatskom Caritasu.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji i na razumijevanju.