preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

Login
Mali novinari

Raspored informacija

    

    

 

 

Tražilica
Prehrana učenika

DOKUMENTI ŠKOLE

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Dabar 2017.

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 10. 2012.

Ukupno: 707361
Ovaj mjesec: 1110
Ovaj tjedan: 290
Danas: 84
Popis djelatnika

 

Djelatni(k)/ca Radno mjesto
Ivan Vukić ravnatelj
Nataža Buzarinov psiholog (zamjena: Tamara Bernobić)
Aleksandra Smolić pedagog - stručni suradnik mentor
Nensi Čargonja Košuta knjižničar

 

Djelatni(k)/ca Predmet/razred
Vesna Antić razredna nastava - učitelj mentor
Dajna Bakotić razredna nastava
Ana Baretić razredna nastava
Tanja Barić razredna nastava
Ana Brulja  razredna nastava (produženi boravak)
Matea Dobrović Juričić (zamjena: Jelena Radoš) razredna nastava (produženi boravak)
Mila Iskra razredna nastava (produženi boravak)
Irina Jakačić razredna nastava
Marija Jurin razredna nastava
Jadranka Kolarić razredna nastava
Deborah Lukić razredna nastava (produženi boravak)
Mirjana Perušić razredna nastava
Tanja Pučić razredna nastava
Ivana Santini razredna nastava
Suzana Sučić (zamjena: Antea Milič Marčinković) razredna nastava
Doris Šarlija razredna nastava
Đurđica Trbović razredna nastava
Petra Vraneković razredna nastava
Gordana Vukić razredna nastava
Vedrana Stanić razredna nastava

 

Djelatni(k)/ca Predmet/razred
Irena Ritterman Hrvatski jezik
Dea Bukvić Bolanča Hrvatski jezik
Katija Vrban Hrvatski jezik
Antonija Strika Hrvatski i engleski jezik - učitelj mentor
Josipa Dužić Glazbena kultura 
Ivana Dužević Likovna kultura
Dubravka Poljak Njemački jezik
Ivana Erak Njemački jezik
Nina Jerković Engleski jezik
Danijela Jereminov
(zamjena: Paula Trinajstić Ivančić)
Engleski jezik
Jasminka Jandrić Engleski jezik
Ivana Barbalić Engleski jezik
Ana Babić Talijanski i hrvatski jezik
Koraljka Šarkanji Talijanski jezik
Loretta Ćiković Matematika i fizika
Danica Kovačić Matematika
Nensi Lučić Kinkela Matematika i informatika - učitelj mentor
Violeta Odorčić Matematika i informatika - učitelj mentor
Ksenija Spetić Fizika
Alčeo Spetić Tehnička kultura
Josipa Žic Priroda i biologija
Marta Božić Kemija
Melita Scutari Šoić Biologija
Saša Jereminov Povijest
Vesna Slaviček Povijest
Andrea Fućak Geografija
Marijeta Sikavica Geografija
Ivana Turkalj Tjelesna i zdravstvena kultura
Leo Klapan Tjelesna i zdravstvena kultura
Boris Barbarić RKT Vjeronauk
Adnan Đikić ISL Vjeronauk
Margareta Jagatić Gavran RKT Vjeronauk
Zrinka Terzić RKT Vjeronauk
Leona Lempl Informatika
Petra Radošević Informatika

 

Djelatni(k)/ca Radno mjesto
Ariana Zahtila Matković (zamjena: Ana Bartolović) Tajnica
Loredana Anić Računovođa
Mirjana Nakić Blagajnik
Milan Kevrić Kućni majstor
Zvonimir Hrmić Kućni majstor
Davorka Vujnović Kuharica
Senka Knežević Kuharica
Slavica Abramović Čistačica
Sara Barić Čistačica
Medhija Bećirević Čistačica
Senka Marinčić Čistačica
Ana Miljanić Čistačica
Ana Šajić Čistačica

 

 

 

preskoči na navigaciju